Tasarım hayranları için şimdi hediye almanın en keyifli zamanı!


mükemmel bir istanbul hediyesi

Aralık ayını kim sevmez ki? Süslemeler, kutlamalar, yeni yıl için iyi dilekler, hediye alıp vermeler, tüm dünyada heyecan doruktadır yılın bu son ayında… Pozitif enerji güzel günlerin habercisidir adeta. Sevdiklerimize aldığımız anlamlı hediyeler ile aramızdaki özel bağları simgeleştirir ve hatta kuvvetlendiririz sürprizlerimizle.

Kuşkusuz hediyenin değeri maddiyatta değil, alan ve veren kişinin arasındaki özel iletişimde saklıdır.  Bazı kişiler hediye seçme konusunda belki de bu yüzden usta olarak tanımlanır. Bu onların en pahalı hediyeleri seçmelerinden değil, empati yapmayı bilmelerinden ve karşısındakinin nelerden hoşlandığını tahmin edecek kadar onlara zaman ayırmalarından kaynaklanır. Hediye seçme sanatı ayrıca kendi içinde yaratıcılık değeri de taşır. Şahsen üzerinde düşünülerek tasarlanmış, estetik değere sahip, esprili, insanın yüzüne tebessüm verdiren objeler beni hep heyecanlandırmış, mutlu etmiştir.

Yakın zamanda keşfettiğim designlocks adlı,  online alışveriş sitesinde hediye tercihlerime uyabilecek kalitede ve yaratıcılıkta, birçok güzel fikirle dolu kendine has çeşit çeşit tasarım ürünlerine rastladım. Belli periyodlarda değişen ürünlerini kontrol edip hangi tasarımcıdan hangi ürün satışa çıktığını incelemek ise bende hoş bir alışkanlık yarattı adeta.  Yılın bu özel döneminde, yılbaşı üzeri sevdiklerimize neler alırız, onları nasıl mutlu ederiz diye düşünürken DesignLocksdan seçtiğim bazı ürünleri sizlerle paylaşmak istedim. Belki ilham alır, siteden özenle seçeceğiniz ürünlerle kolayca alışveriş yapabilir, sevdiklerinize özel olduklarını bu vesile hissettirirsiniz…

apolena decorative items

Yakında Londra’ ya yapacağım seyahatin heyecanı ile olsa gerek Apolena’ nın şehir stili temalı yastıklarını çok beğendim. Bu yastıklar özellikle deri koltukların üzerine serpiştirildiğinde dekorasyona modern bir şıklık katacaktır.

apolena yastık designlocks da

mariposa hediyelik eşyalar

Cihangir’ deki  retro romantik mağazası ile açıldığı günden beri birçok kişiyi kendine has tarzı ile hayran bıraktıran Atölye Mariposa’ nın rengarenk çanta, kutu ve cüzdanları vintage stiline sahip kişileri çok mutlu edecektir. Ürünlerinin üzerindeki renkli illüstrasyonlar ile bur ürünler hem çok sevimli, hem de oldukça güzeller.

mariposa designlocks da

Mariposa’ nın turuncu minik puantiye baskılı pembe cüzdanı ise üzerinde beyaz bulldog resmi ile köpeğim Bonnie’ yi bana anımsattığı için şahsen çok hoşuma gitti…

marimekko cayseti

İskandinav tarzı meraklılarının yalın ve sevimli tasarımlarını yakından tanıyacağı Fin markası Marimekko’ nun ürünleri de DesignLocksun sunduğu yılbaşı ürünleri seçenekleri arasında. Siyah-beyaz, çizgili-puantiyeli çeşitli grafik desenlere sahip, eğlenceli bir şekilde kombinlenebilecek bu tabak ve kuplar hoş bir kahvaltı sunumu için oldukça ideal.

marimekko yılbaşı hediyeleri

Marimekko’ nun imzası haline gelen kırmızı çiçekli ve çilek desenleri ile eğlenceli kup ve masa örtüleri renkleri ile modern bir yılbaşı hediyesi olarak sempatik ve göz alıcı.

Sizde designlocks’ u keşfetmek istiyorsanız, www.designlocks.com dan kendilerine ulaşabilir, yılbaşı hediyenizi birçok tasarım seçenekleri arasından keyifle seçebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!


“Tasarım hayranları için şimdi hediye almanın en keyifli zamanı!” için 2 cevap

  1. kişiye uygun hediye seçmek, “özel” hediyeler seçebilmek gerçekten de karşıdakine hoş hissettiriyor.. DesignLocks.com nefismiş bu arada/çok beğendim.. özel hediyeler seçmek isteyenler için çok orijinal şeyler var.

  2. İskandinav tarzı meraklılarının yalın ve sevimli tasarımlarını yakından tanıyacağı Fin markası Marimekko’ nun ürünleri de DesignLocks ‘ un sunduğu yılbaşı ürünleri seçenekleri arasında. Siyah-beyaz, çizgili-puantiyeli çeşitli grafik desenlere sahip, eğlenceli bir şekilde kombinlenebilecek bu tabak ve kuplar hoş bir kahvaltı sunumu için oldukça ideal.

Leave a Reply