Tasarımın heyecan verici dünyasına hoşgeldiniz

Hakkımızda

Neden Designmixer?

Unutulmaz ve hayranlık uyandıran duvarların modern tasarımcıları olma arzusu..

Farklı disiplin ve tekniklerin dengeli uyumu, 2011 senesinde Tijen Samuray tarafında kurulan designmixer markasının yüzey tasarımlarının temelini oluşturuyor.
Avangard görselliğin ön plana çıkarıldığı, sıra dışı boyutlar ve cesur renk kombinasyonlarına sahip, özel tasarlanmış duvar ve yüzeyler, sade bir mekanı beklenmedik biçimde ikonik bir atmosfere çevirebilecek güçte bir tasarım seneryosu ile ev dekorasyonu ve mimari projelerde kullanılabilecek duvar kaplama ürünlerine yansıyor.


Marka kurucusu Tijen Samuray’ın farklı kültürlere ve algı psikolojisine duyduğu tutkulu ilginin bir yansıması olarak zengin renklilikle tasarlanan duvarlar ve onlara eşlik eden aksesuarları, dijital teknolojilerin yardımıyla modernist bir görünüme bürünüyor. Yüzeylerde tasarımların duvar kağıdı, deri, kumaş, metal, ahşap, porselen ve seramik gibi çeşitli malzemelere istenilen ölçülerde ve yerleşimlerde uygulanabiliyor olması markayı mimar ve iç mimarlar tarafından daha da çekici hale getiriyor.

Özel villa dekorasyonu, restoran, ofis, ev gibi tüm mekansal projeler için proje özel ürünlerini sunarken designmixer güçlü tasarım ve uygulama ekibi ile her gün yenilikler ve farklı fikirler peşinde koşarak, bunları hızlı bir şekilde uygulamaya sunarak tüm dünyadan gelen taleplere hızla cevap verebilmektedir.

Manifestomuz
İlhamımızı müşterilerimizin rüyalarından alıyoruz. En büyük esin kaynağımız; geleneksel düşünce yapısını kıracak; özgür, sınırsız duvarlar yaratmak, öyle ki adeta “duvarları yıkmak”!
Yeniden yaratmayı, olağandışı olanı denemeyi, cesur olmayı tutkuyla seviyoruz.
Trendler tasarımlarımızın merkezinde yer almıyor; biz yüzyıllardır var olan geçmiş kültürlerin gizli hazinelerinin yüksek estetik algısını keşfetmenin peşindeyiz.

Doğa ve tarih bize sınırsız ilham kaynağı sunuyor. Doğadan ve tarihten aldığımız bu sonsuz ilhamı; iç mekan tasarımında duvarları farklı bir bakış açısıyla yeniden var etmek ve yüzeylerde çağdaş tasarımlar yaratmak için tam da “designmixer” adında söylendiği gibi; farklı kategorileri, sanat yorumlarını, klasik ve moderni cesurca miks ediyor, koleksiyonlarımızda harmanlıyoruz.


Arzumuz; unutulmaz ve hayranlık uyandıran duvarların modern tasarımcıları olarak anılmak!

neden designmixer

Designmixer Fenerbahçe’de
Fenerbahçe semti, 25 Mayıs 2023 akşamında Designmixer renkleri ve desenleriyle tanıştı.

shop.designmixer.com.tr
Tasarımın Heyecan Verici Dünyasını Yeni Web Sitemizle Keşfedin.

TV4 ‘deki Metre Kare programı
Dekorasyon ve mimari meraklılarını buluşturup, ev dekorasyonundan, duvar renk seçimine, eşya yerleşiminden, huzurlu bir ev ortamı için küçük tüyolara kadar her şeyi ekranlara taşıyor.