Designmixer Costume Party at Maslak Oto Sanayi / Tuba Birthday


Designmixer Party V.II Costume Party organized for Tuba’ s birthday. 

Many cool ideas, creative, fun people got together last weekend at Maslak Oto Sanayi Designmixer Showroom under construction. We enjoyed our time listening good music, dancing and talking about everything… Most of all we had real fun by our outfits. It seemed like all of us  made a cool connection between our souls and the theme costumes. We all changed our being as someone else for one night and celebrated our free soul apart from regular  life style. I hope Tuba enjoyed her party!!! She seemed she wasssss;)


“Designmixer Costume Party at Maslak Oto Sanayi / Tuba Birthday” için 2 cevap

  1. Merhaba Tijen Hanim, IDW’deki sunumun icerigini paylastiginiz icin cok tesekkur ederim. Ben Londra’da yasayan bir ic mekan tasarimcisiyim ve tam anlamiyla cicegi burnunda bir blogger’im. Gecen hafta Decor8’in kurucusu Holly Hunter ile tanisma ve sohbet etme firsatim oldu. Ikinizin sunumu beni blogging konusunda daha da heyecanlandirdi. Umarim Istanbul veya Londra’da sizinle tanisma firsatim olur. Sevgiler, Evren.

    • Merhaba Evren Hn.:Güzel mesajınızı aldığıma çok sevindim. Hemen blogunuza da baktım, Yeni olabilirsiniz ama güzel bir vizyonunuz var, kısa zamanda başarılı girişimler yapacağınıza ve yeni fırsatlar yakalayacağınıza eminim.Blogging’ in en çok sevdiğim yanı bu ortak ilgi alanında insanların bir araya gelebilmesi.Zaman alan bir iş ama müthiş keyif..Decor8 in takipçisiyim bende. Çok başarılı bir blogger olduğunu düşünüyorum, çok da güzel teşvik ediyor, bende kendisiyle umarım birgün karşı karşıya gelme fırsatı yakalarım.istanbul a gelirseniz sizinle tanışmak isterim.Blogunuzu takibe alıyorum.Postlarımızda en kısa zamanda görüşme dileğiyle şimdilik sevgiler!

Leave a Reply