Before & After Chinoiserie Wallpapers


Chinoiserie koleksiyonumuzda klasik anlamıyla Uzak Doğu üslubuna sahip, Avrupa’da çok popüler olmuş bu tasarım stilini modernize etmeyi amaçladık.

Önce & Sonra. Görseller üzerindeki okları sağa sola hareket ettirerek, desenlerin mekanlardaki şaşırtıcı etkisini görebilirsiniz.

Designmixer yorumu ile klasik chinoiserie’yi doğadan aldığımız farklı detaylar ve zengin bir renk skalası ile çeşitlendirip günümüz mekanları için yeniden tasarladık.

Dekoratif sanatlarında önemli yer tutan chinoserie tarzı desenler, doğanın zarif detaylarını yumuşak ve dinlendirici bir yorum ile tarihler boyu mekanlara taşımış. 

Slim branches, white flower blossoms a traditional graceful decorative style comes in variety of background color options.

Duvarkağıtları: duvarların yanı sıra dolap iç ve dış yüzey kaplamalarında ya da yatak başlarına da uygulanabiliyor.

Bu seride desenler paneller içinde veya duvar yüzeylerinde kumaş, duvar kağıdı, el yapımı kağıt, seramik gibi değişik malzemelere dijital baskı ve el boyama teknikleri ile uygulanıyor.

Powerful Transformation of Wallpaper. By moving the arrows on the image left and right, you can see the surprising effect of the patterns on the spaces.

Chinoiserie is the name given to European interpretation of classical Far Eastern design style. In our Chinoiserie collection, we aimed to modernize this concept with a special re-interpretation. 

We diversified classic chinoserie with different details from nature using rich color scale, and redesigned it for today’s spaces with designmixer’s interpretation.

In this series, patterns are applied to various materials including fabric, wallpaper, handmade paper, ceramics inside panels or on wall surfaces using digital printing and hand painting techniques. 


Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: